Неділя, 09.08.2020, 08:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Як ви відноситеся до вчитилів
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

додаткова література для читання 5-10 класи

 

5 клас

     ВІНГРАНОВСЬКИЙ М. «Первінка»

     ВОРОНИНА Л. «Суперагент 000. Таємниця золотого кенгуру»

ГАВРОШ О. «Пригодитричі славного розбійникаПинті» », «Галуна-лагуна, або Іван Сила на острові Щастя»

ГРИДІН С. «Федько − прибулець з інтернету»

     ГУЦАЛО Є. «Сім’я дикої качки»

ДЕРМАНСЬКИЙ О. «Король Буків, абоТаємницяСмарагдової книги», «Чудове чудовисько в КраїніЖаховиськ»

ДЯЧЕНКИ Марина і Сергій «Габріель і сталевий лісоруб»

ІЛЬЧЕНКО О. «Загадкові світи старої обсерваторії»

«Життя видатних дітей» (Серія)

«Зернятко надії. Художні твори для дітей»

     «Життявидатнихдітей» (Серія)

     КОРОЛІВ-СТАРИЙ В. «Потерчата»

     КОСТЕЦЬКИЙ А. «Пригодиславнозвісних книг», «Дракон Міні Макс», «Суперклей Христофора Тюлькіна»

МАЛИК Г. «Злочинці з паралельногосвіту», «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»

МЕНЗАТЮК З. «Київські казки», «Український квітник», «Макове князювання», «Ангел      Золоте Волосся», «Як я рятувала імперію»

     НЕСТАЙКО Вс. «Чарівний талісман», «Неймовірні детективи», «Казкові пригоди і таємниці»

     ПАВЛЕНКО М. «Миколчині історії»

     ПАГУТЯК Г. «Лялечка і Мацько»

     ПОЛОНСЬКИЙ Р. «Таємницякраїнисуниць»

     ПЧІЛКА Олена. «Сосонка»

     СЕНАТОВИЧ О. «Малийвіз»

     УКРАЇНСЬКІ НАРОДНІ КАЗКИ, ЛЕГЕНДИ, ПЕРЕКАЗИ

     ФРАНКО І. «Коли щезвірі говорили»

     ЧЕМЕРИС В. «Аравійськапустеля»

     ШЕВЧУК В. «Панна квітів»

 

 

6 клас

     АНДІЄВСЬКА Е. Казки

     БАГМУТ І. «Пригодичорного кота Лапченка, описані ним самим»

     БЛИЗНЕЦЬ В. «Звук павутинки», «Золота гора до неба», «Женя і Синько»

     ВИННИЧЕНКО В. «Кумедія з Костем»

     ГЛІБОВ Л. Байки, загадки

     ГУЛАК-АРТЕМОВСЬКИЙ П. Байки

     ГУЦАЛО Є. «У гаїсонцезацвіло»

ІВАНЕНКО О. «Тарасові шляхи»

     КАЛИНЕЦЬ І. «Казки зі Львова», «Хлопчик-фігурка, який задоволе-ний собою»

     МАЙДАНСЬКА С. «Чарівна шабля-веселка з гаптованоїхмарки»

МОРОЗЕНКО М. «Іван Сірко – великий характерник», «Іван Сірко – славетний кошовий»

     НЕСТАЙКО Вс. «Таємниця трьох невідомих», «Пригоди Робінзона Кукурудзо», «Незнайомець із 13 квартири»

     ОКСЕНИК С. «Лісом, небом, водою»

     ПАГУТЯК Г. «Втечазвірів, абоНовийбестіарій»

     ПІДГІРЯНКА Марійка. «В чужому пір’ю»

     РЕБРО П. «Козацькіжарти»

     РУДАНСЬКИЙ С.Співомовки: «Окуляри», «Чуприна», «Почомудур-ні?», «Розумнийпанич», «Слабий зуб», «Торбин брат», «Лінивий»

     УКРАЇНСЬКІ НАРОДНІ ПЕРЕКАЗИ ТА ЛЕГЕНДИ: «СкеліМангупа», «Шандровськийсолянийколодязь»

     СТЕЛЬМАХ Яр. «Найкращий намет», «ВікентійПрерозумний»

 

 

7 клас

     ВАСИЛЬЧЕНКО С. «Приблуда»

     ГАВРОШ О. «Лагуна-Лагуна абоІван Сила на островіЩастя»

     ГУЛАК К. «Перекличка»

     ДІМАРОВ А. «Друга планета», «Блакитнадитина»

     КАЩЕНКО А. «Над Кодацьким порогом»

   КОКОТЮХА А.«Таємниця козацького скарбу», «Клуб боягузів»

     ЛУЩЕВСЬКА О. «Друзі за листуванням»

     МАЛИК В. «Таємний посол»

     МУЛЯР М. «Гра»

     ОПІЛЬСЬКИЙ Ю. «Золотий лев», «Ідолипадуть»

     ПАВЛЕНКО М. «Русалонькаіз 7-В протиРусалоньки з Білокрилів-ськоголісу», «Русалонькаіз 7-В. В тенетах лабіринту», «Русалонькаіз 7-В та загублений у часі (Кн. 2)»

ПРОЦЮК С. «Марійка і Костик», «Залюблені в сонце», «Агронавти»

     СТЕЛЬМАХ М. «Щедрий вечір»

     СТОРОЖЕНКО О. «Закоханий чорт», «Голка», «Вуси»

     ТРУБЛАЇНІ М. «Шхуна „Колумб”»

     ТЮТЮННИК Г. «Вогник далеко в степу»

     ХАРЧУК Б. «Діана»

    ЧАЙКОВСЬКИЙ А. «Богданко», «Сагайдачний»

     «ЖИТТЯ ВИДАТНИХ ДІТЕЙ» (серія). (Марина Павленко про Павла Тичину, Василя Симоненка, ІринуЖиленко та ін.)

 

 

 

8 клас

     ГОНЧАР Олесь. «Берег любові», «Бригантина»

ВИННИЧУК Ю. «Легенди Львова»

     ВОВЧОК Марко. «Ведмідь»

     ДІМАРОВ А. «На коні й під конем»

     ДРОЗД В. «Білийкінь Шептало»

     ДУМАНСЬКА О. «Школярка з передмістя»

     ДУМИ НАРОДНІ: «Дума про козакаГолоту», «Самарськібрати», «Хмельницький та Барабаш», «Втечатрьохбратів з города Азова», «СамійлоКішка», «Буря на Чорномуморі»

ДЯЧЕНКИ Марина і Сергій «Ритуал»

     КОРОЛЕВА Наталена. «Легендистарокиївські»

     ЛОГВИН Ю. «Таємнаперлина», «Танці Шайтана»

     МАЛИК В. «Черленіщити»

     ПАГУТЯК Г. «Королівство»

     ПРОЦЮК С. «Марічка і Костик»

     РУДЕНКО М. «Ковчег всесвіту»

    РУТКІВСЬКИЙ В. «Сині води»

     СЕНЧЕНКО І. «Діамантовий берег», «Рудівовки», «Чорна брама»

     СТАРИЦЬКА-ЧЕРНЯХІВСЬКА Л. «Діамантовий перстень»

     ФРАНКО І. «Лис Микита» (поема)

     «ЖИТТЯ ВИДАТНИХ ДІТЕЙ» (Анна Багряна про МаріюЗаньковецьку, МаріюПриймаченко та ін.)

 

 

9 клас 

1. С.Кльонович «Роксоланія» 

2. І.П.Котляревський «Енеїда» 

3. Г.Квітка-Основ’яненко «Конотопська відьма» 

4. М.Костомаров «Сава Чалий» 

5. Марко Вовчок «Інститутка», «Дев’ять братів і десята сестриця Галя» 

6. П. Куліш «Чорна рада». 

7. М.Гоголь «Вечір проти Івана Купала» 

8. Т.Шевченко «Катерина», «Наймичка» 

 

10 клас 

1. І.С. Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я» 

2. Панас Мирний «Хіба ревуть воли, як ясла повні» 

3. І Карпенко-Карий «Мартин Боруля» 

4. М.Старицький «Оборона Буші» 

5. М.Коцюбинський «Тіні забутих предків» 

6. О.Кобилянська «Земля» 

11 клас 

1. Микола Куліш «Мина Мазайло», «МакленаГраса» 

2. Улас Самчук «Марія» 

3. Василь Барка «Жовтий князь» 

4. Іван Багряний «Тигролови» 

5. Олександр Довженко «Україна в огні», «Зачарована Десна», «Щоденник» 

6. Олесь Гончар «Собор» 

7. П.Загребельний «Диво»  

Вхід на сайт
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту