П`ятниця, 05.06.2020, 16:50
Вітаю Вас Гість | RSS

Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Як ви відноситеся до вчитилів
Всього відповідей: 30
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

13:56
Протокол загальних зборів педколективу школи, батьківського комітету, ради навчального закладу, піклувальної ради Кожухівської ЗОШ І-ІІ ст

від 27.05.2016 року

Присутні –  педпрацівники школи, Голова Данилівської сільської ради Бец В.І., Голова правління ВАТ «Кожухівське» Бондарчук Є.В., члени  ради школи,  піклувальної ради,представники батьківського комітету– всього 59 чоловік.

Голова зборів – Баратинська Наталія Віталіївна, голова ради закладу.

Секретар –  Форостовець В.О., голова ВО ПО.

Порядок денний:    1.Звіт директора Кожухівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Васильківського району Київської області  Троцюк Людмили Петрівни про свою  діяльність на посаді протягом 2015/2016 навчального року.

Слухали :

Троцюк Л.П., директора  Кожухівської ЗОШ І-ІІ ступенів, яка прозвітувалася про свою діяльність на посаді  протягом 2015/2016  навчального  року (доповідь додається).

Виступили:

Голова Данилівської сільської ради Бец В.І.

У своєму виступі відмітив про те, що педагогічний колектив, який очолює Троцюк Л.П., створює належні умови для реалізації конституційного права дітей на здобуття якісної базової середньої освіти. Також відзначив плідну роботу колективу по забезпеченню розвитку особистості дитини, сприяння її самореалізації та самовиховання. Учні, вчителі закладу не стоять осторонь справ, які проводяться у селі, вони беруть активну участь у благоустрої села, в культурно-масових заходах, що проводяться у Кожухівці. Учні школи неодноразово захищали честь села на спортивних змаганнях різних рівнів. Звичайно, у роботі закладу є багато проблем, вирішити які своїми силами колектив школи не може. Сільська рада систематично надає фінансову допомогу щколі в матеріально-технічному забезпеченні. На жаль, економічна ситуація склалася так, що і сільська рада не може надати необхідну допомогу школі в повній мірі, але буде шукати шляхи  вирішення даної проблеми.

    Діяльність директора школи вважає задовільною.

 

Голова ради школи Баратинська Н.В. відмітила тісну співпрацю між адміністрацією школи та батьківським колективом. Пообіцяла і надалі продовжувати роботу по сприянню розвитку школи. Подякувала голові Данилівської сільської ради Бецу В.І., директору ПАТ «Кожухівське», Одинцю В.І., голові Васильківської райдержадміністрації за матеріальну допомогу школі. Також  попросила і надалі знаходити  можливість сприяти розвитку матеріально-технічної бази школи.

 

Година С.С., голова батьківського комітету 1 класу. Подякувала колективу школи за створення безпечних умов навчання і виховання дітей, особливо молодших школярів.

Звернула увагу на те, що необхідно вирішити проблему з якістю питної води у школі. 

 

Понежда Т.В., вчитель початкових класів, подякувала батькам за допомогу в організації та проведенні екскурсій та масових виховних заходів.

 

   Понежда О.Г., голова профкому школи, відмітила, що навчальна та виховна робота стають більш дієвими і цікавими, якщо існує співпраця між батьками, учнями та вчителями. Закликала батьків активніше цікавитися роботою школи та бути безпосередніми учасниками та помічниками певних заходів.

    Діяльність директора та колективу Кожухівської ЗОШ І-ІІ ст. вважає задовільною.

 

Степаненко Н.М., голова батьківського комітету 9 класу, Відмітила, що господарська робота ведеться на належному рівні.    Діяльність директора та  колективу школи вважає задовільною.

 

Миронова І.В., мати учня 6 класу, відзначила, що всі приміщення у школі завжди підтримується належний санітарний стан, постійно проводиться вологе прибирання, дотримується режим провітрювання приміщень

 

Форостовець В.О., заступник директора школи з навчально-виховної роботи,  наголосила на те, що слід звернути увагу на те, що необхідно поповнити кабінет інформатики засобами ІКТ.

 

Куликіваська Н.В., голова батьківського комітету 4 класу, подякувала адміністрації школи та працівникам їдальні за хорошу організацію харчування учнів: приміщення їдальні завжди в хорошому санітарному стані, овочі, вирощені на пришкільних ділянках, були добре збережені та перероблені, заготовлено овочеві соління. Обіди для дітей смачні та приготовлені якісно. Разом з тим звернула увагу на необхідності знайти можливість  придбати у їдальню розробні дошки, кухонні ножі, каструлю на 15 літрів..

    Діяльність директора школи запропонувала вважати  задовільною.

ПОСТАНОВИЛИ:

Діяльність директора Кожухівської загальноосвітньої школи у 2015/2016 навчальному році вважати задовільною.

Результати голосування:

 За – 59чол.,

проти – 0,

утримались – 0.

                     Голова зборів  Баратинська Н.В.

                     Секретар  Форостовець В.О.

 

Переглядів: 988 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Календар
«  Липень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту